Набір для стікерної мозаїки 4M (3 в асорт. фея/русалка/принцеса) (00-04565)

Набір для стікерної мозаїки 4M (3 в асорт. фея/русалка/принцеса) (00-04565)

Виробники4M
Модель:00-04565
Наявність:Є в наявності
  • 468грн.

Створіть у своїй творчій майстерні чарівну стікерну мозаїку на вікно із зображенням феї, русалки або принцеси. Із набором від 4М це буде просто! Різнобарвні шматочки мозаїки легко кріпляться на прозору основу. Прикрасьте вікно шедевром ручної роботи і милуйтеся кольоровими променями у сонячний день.
Набір для творчості з серії Crafts буде цікавий дітям молодшої школи від 7 років. Створення мозаїки-вітража допоможе розвинути фантазію, колірне сприйняття, тактильні відчуття, потренувати дрібну моторику, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
Матеріали в наборі для дитячої творчості дозволяють складати мозаїчний вітраж без використання клею. Візьміть кольоровий шаблон-картинку і покладіть зверху прозору основу. Видавіть із заготовок деталі мозаїки. По черзі знімайте з них захисну плівку і розміщуйте на основі згідно з шаблоном. Заповніть спочатку центр картинки, а потім краї. Якщо на клейку частину елемента потрапив пил, промийте його мильною водою і дайте просохнути. Деталь знову стане клейкою.
У результаті старань вийде мозаїчна картинка розміром 26 х 26 см. Помістіть присоси в отвори на її кутах. Прозора основа повинна бути зовні, захищаючи мозаїку. Повісьте картинку на вікно. Клейкі шматочки мозаїки з набору легко кріпляться до гладких поверхонь. Ви можете наклеїти деталі просто на віконне скло, дзеркало або холодильник. Створіть унікальну прикрасу для дому!
Ви можете викладати власні візерунки, як це роблять художники по мозаїці. Вони готують шматочки кольорового скла: трикутні, квадратні, прямокутні, вигнуті – для майбутніх витворів. Використовуйте ножиці, щоб створити деталі потрібних вам форм із заготовок набору 4М. Втілюйте свої творчі ідеї у вигляді мозаїчних картин.
У наборі
Набір прямокутних різнокольорових заготовок з елементами для мозаїки – 1 шт.
Шаблон із картинкою – 1 шт.
Присос – 4 шт.
Прозора основа – 1 шт.
Інструкція – 1 шт.
Default
Артикул 00-04565
Вес 0,3
Возможность попробовать, не вскрывая упаковку нет
Возраст 7
Возрастная группа 7+
Воображение/Фантазию 1
Высота 3
Гарантийный срок, мес. 6
Длина 27
Инструкция есть
Инструкция с изображениями есть
Код УКТВЭД 9503007000
Кол-во в инд. упаковке, шт. 1
Материал пластик
Материал упаковки картон
Мелкую моторику 1
Наличие ручки на коробке нет
Подкатегория Наборы для творчества
Пол Для девочек
Производитель 4M
Серия Crafts
Страна производитель Китай
Страна регистрации ТМ Китай
Тактильные ощущения 1
Творческие способности 1
Тематика Творческая мастерская
Тип Товар
Упаковка коробка
Цвет разноцветный
Цветовое восприятие 1
Ширина 28
Штрихкод 4893156045652
Эмоциональное благополучие 1
Язык инструкции английский