Про нас

1. Babyweb.com.ua – це не просто казковий інтернет-магазин для дбайливих батьків та їх дітей, це сервіс, що допомагає молодим батькам ще в процесі підготовки до появи малюка на світ та супроводжує їх до досягнення дитиною підліткового віку.
Іграшки, що дозволяють організувати захоплюючий відпочинок для дітей й забезпечити їх усебічний розвиток в процесі дорослішання, якісні дитячі речі, товари для підготовки до материнства та зборів у пологовий будинок, меблі та все необхідне для облаштування комфортної та безпечної дитячої кімнати, якісне дитяче харчування — все це та багато іншого можна легко знайти на онлайн — полицях магазину, що дарує радість та щастя. Babyweb.com.ua є надійним постачальником товарів від найвідоміших виробників світу вже більше 10 років. 

Компанія активно розвивається, розширюючи географію пошуку контрагентів, споживачів та свій асортимент, аби забезпечити сім'ї всім необхідним для догляду за дитиною.
Крім того, працівники магазину постійно підвищують рівень своїх знань та цікавляться всіма новинками, що з'являються на ринку, аби мати можливість надати якісну консультацію по всіх групах товарів.


А для того, щоб зробити шопінг ще приємнішим Babyweb.com.ua постійно проводить розіграші та акції для постійних покупців, що приєднуються до магазину у соціальній мережі Вайбер. Однак і це ще не все. Ми надаємо також послуги оренди вишуканих та стильних фотозон.
У нас є неперевершені банери, каркаси та вся додаткова атрибутика, що може стати у нагоді аби якомога красивіше відобразити найважливіші моменти з Вашого життя та життя Вашої дитини на фото, або просто прикрасити приміщення до свята.
Ви тільки уявіть як блищатимуть від радості оченята, побачивши величезні зображення улюблених героїв мультфільмів.

Babyweb.com.ua - інтернет — магазин, що піклується про Вас та малюків.
Ми гарантуємо:

  • найбільший вибір товарів для майбутніх матерів та діточок
  • відмінну якість товарів
  • змістовні та корисні консультації від наших фахівців
  • швидке доставлення замовлення
  • зручний сервіс замовлення та оплати покупок
  • робочу програму лояльності клієнтів

2. Іноді зовсім немає часу на пошуки подарунків та необхідних товарів для дитини у магазинах, тому зробити замовлення на сайті Babyweb.com.ua — єдине можливе і правильне рішення.
Тим паче, що сервіс передбачає ще й вибір будь-якого зручного способу оплати та доставлення замовлення.