Іграшка для ванни Toomies Морозиво з піни (E73108)

Іграшка для ванни Toomies Морозиво з піни (E73108)

ВиробникиToomies
Модель:E73108
Наявність:Є в наявності
  • 1281грн.

Іграшка для ванної Toomies Морозиво з піни дозволить приготувати імітацію замороженого десерту за допомогою пристрою для виготовлення мильних бульбашок.
Іграшка фіксується на гладкій поверхні завдяки присоскам. Усе, що потрібно зробити, це взяти кілька крапель піни для ванни (немає в комплекті) і додати води.
Натисніть на важіль, і дивіться, як «вафлі» наповнюються красивим уявним морозивом. У наборі є три ріжка з плоским дном, які можна поставити з боків ванни, і баночка з кондитерської присипкою. Малюки можуть уявити, що додають її поверх ласощів.
Оригінальна іграшка для ванної від Toomies зробить чарівним будь-який розпорядок купання. Прилад для приготування «морозива» з мильних бульбашок заохочує спільні рольові ігри і допомагає вдосконалювати моторику рук. Діти навчаться розуміти причинно-наслідкові зв'язки, ділитися і стануть більш впевненими у воді.
Після використання іграшки для ванної, злийте з неї воду і просушіть. Регулярно очищайте внутрішню частину, промиваючи антибактеріальним розчином.
Підходить для віку від 18 місяців. Батарейки не потрібні.